Kot Tonkijski - Kocięta na Sprzedaż

Kot Tonkijski - Kocięta na Sprzedaż

Kot tonkijski to krzyżówka kota burmańskiego z kotem syjamskim. Przedstawiciele tej rasy wyróżniają się smukłą sylwetką i wyjątkową, aksamitną sierścią. Koty tonkijskie są z natury łagodne i przyjazne w stosunku do ludzi. Są również bardzo aktywne, energiczne i chętne do zabawy. Koty tej rasy bardzo przywiązują się do swoich opiekunów i z reguły chętnie towarzyszą im w codziennych aktywnościach. Uwielbiają się przytulać i wylegiwać na kolanach, a dodatkowo bardzo dobrze odnajdują się w towarzystwie dzieci. Koty tonkijskie bez problemu funkcjonują w większym stadzie, ale mogą być również jedynym pupilem swoich opiekunów. Przedstawiciele tej rasy nie wymagają szczególnej pielęgnacji, natomiast, podobnie jak w przypadku innych ras, ich sierść wymaga regularnego wyczesywania.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!