Sfinks - Kocięta na Sprzedaż

Sfinks - Kocięta na Sprzedaż

Kot sfinks (Sphynx) to wyjątkowa rasa kotów o charakterystycznym wyglądzie. Ich znakiem rozpoznawczym są okazałe, spiczaste uszy, duże oczy oraz całkowity brak sierści. Dorosłe osobniki mierzą około 25-30 cm i osiągają wagę nieprzekraczającą 4 kg w przypadku kotek i 6 kg w przypadku kocurów. Ich skóra jest pokryta jedynie niewielką ilością delikatnych, miękkich włosów, które przypominają delikatną puchową warstwę. Sfinksy są z natury bardzo przyjazne i towarzyskie, a także niezwykle inteligentne i ciekawskie. Bardzo przywiązują się do swoich opiekunów i uwielbiają spędzać z nimi czas. Uwielbiają się przytulać i zwykle bardzo chętnie wylegują się ze swoimi opiekunami na kanapie. Podobnie jak w przypadku innych ras, Sfinksy wymagają regularnej pielęgnacji, w tym czyszczenia uszu i dbania o skórę.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca
miesiąc temu
Zweryfikowano

Sfinks rodowód

Sfinks - 0-4 miesiące - 6 w miocie

Kocieta z rodowodem urodzone 15.03 są już dwukrotnie odrobaczone i raz zaszczepione gotowe do zmiany domku. Maluszki maja przepiękne Lazurowe oczka :) nasza hodowla jest hodowla domowa wiec wszystkie

Magdalena Chouwer
Szczecin, zachodniopomorskie
3 500,00 zł
miesiąc temu
FIFe
Zweryfikowano

Dante Sfinks Kanadyjski FPL

Sfinks - 0-4 miesiące - 4 w miocie

Dante to kremowy kocurek, Ur. 27.02.2024 r. Ten uroczy kociak rasy Sfinks Kanadyjski to prawdziwy mały skarb! Jest nie tylko piękny, ale także pełen uroku i inteligencji. Jego łagodne spojrzenie i ci

Paulina Woźniak
Strzyżyna, mazowieckie
3 000,00 zł

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!