Ragdoll - Kocięta na Sprzedaż

Ragdoll - Kocięta na Sprzedaż

Kot ragdoll charakteryzuje się dużym, muskularnym ciałem i długim, jedwabistym futrem. Ragdolle mają duże, niebieskie oczy, płaskie nosy i okrągłe uszy, które lekko odchylają się na boki. Są to zwierzęta, które są zazwyczaj spokojne i łagodne, co sprawia, że są idealnymi towarzyszami dla rodzin z dziećmi. Koty tej rasy są niezwykle uczuciowe i oddane opiekunowi. Większość z nich uwielbia głaskanie i toleruje branie na ręce. Ragdolle mają tendencję do zwisania na rękach lub w inny sposób dostosowania się do pozycji, w jakiej są trzymane. Dlatego też nazwa „ragdoll” (z ang. „szmaciana lalka”). Są to koty, które potrzebują regularnej pielęgnacji, szczególnie jeśli mają długie futro. Trzeba je często szczotkować, aby uniknąć plątania się i matowienia sierści.

Dowiedz się więcej o rasie Ragdoll

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca
8 dni temu
FIFe
Zweryfikowano

Ragdoll-puchate kuleczka

Ragdoll - 0-4 miesiące - 4 w miocie

Witam Przecudnej urody koteczka, słoda, miziasta dziewczynka seal bicolour szuka odpowiedzialnych I kochajacych opiekunów, którzy zapienią jej równie doskonałą opiekę jak nasza mała domowa hodowla. D

Kamilla Synowiec
Wrocław, dolnośląskie
3 300,00 zł
20 dni temu
FIFe
Zweryfikowano

Cudowny kocurek ragdoll kociak

Ragdoll - 0-4 miesiące - 6 w miocie

Kocurek seal bicolor o świetnym charakterze. Kociak uwielbia głaski, sam przychodzi na kolanka głośno mrucząc. Typ przylepy. Hodowlę może opuścić po 10.06.2024 - zaszczepiony, odrobaczony, zachipowan

3 400,00 zł

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!