Kot Tajski - Kocięta na Sprzedaż

Kot Tajski - Kocięta na Sprzedaż

Kot tajski wyróżnia się aksamitnym futrem i charakterystycznymi, niebieskimi oczami. Przedstawiciele tej rasy osiągają masę w granicach 3-5 kg. Koty tajskie są z natury bardzo pogodne, ciekawskie i inteligentne. Lubią być w centrum uwagi i z reguły chętnie nawiązują kontakt z człowiekiem. Bardzo przywiązują się do swoich opiekunów i chętnie towarzyszą domownikom w codziennych aktywnościach. Dobrze znoszą kontakt z innymi zwierzętami i przy odpowiedniej socjalizacji równie dobrze odnajdują się w kontaktach z dziećmi. Ich sierść jest dość łatwa w pielęgnacji, natomiast wymaga regularnego przeczesywania przy użyciu miękkiej szczotki lub delikatnego zgrzebła. Średnia długość życia tej rasy to 15-17 lat.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!