Kot Syberyjski - Kocięta na Sprzedaż

Kot Syberyjski - Kocięta na Sprzedaż

Kot syberyjski to wyjątkowa rasa kotów długowłosych, pochodzących z Syberii. Ich znakiem rozpoznawczym jest niezwykle gęsta, długa sierść. Koty syberyjskie osiągają pełną dojrzałość w wieku 3 lat. Koty tej rasy są niezwykle energiczne, żywiołowe i pogodne, a dodatkowo bardzo przywiązują się do swojej rodziny. Z natury są doskonałymi myśliwymi, dlatego chętnie spędzają czas na drapaniu, wspinaniu się i innych, aktywnych zabawach. Przedstawiciele tej rasy uwielbiają zakamarki i wysoko położone kryjówki, dlatego chętnie korzystają z drapaków i ukrytych legowisk. Koty syberyjskie są bardzo sprytne i inteligentne, dlatego dość szybko uczą się nowych zachowań, zwłaszcza jeśli do ich nauki wykorzystamy ulubione przysmaki i zabawki. Przedstawiciele tej rasy żyją średnio 15-20 lat. Ich pielęgnacja nie jest zbyt skomplikowana, natomiast ze względu na długą i gęstą sierść wymagają one regularnego szczotkowania.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca
wczoraj
FIFe
Zweryfikowano

Koty Syberyjskie

Syberyjski - 0-4 miesiące - 4 w miocie

Witamy Serdecznie! W dniu 27.03.2024r w naszej domowej hodowli przyszły na świat śliczne kocięta syberyjskie. Rodzicami kotków zostali Viggo z Chrybskich Hor* i CECYLIA PawlickieSkarby*. Koty zarejes

Aleksandra Zaczkiewicz
Iwaniska, świętokrzyskie
3 300,00 zł

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!