Neva Masquerade - Kocięta na Sprzedaż

Neva Masquerade - Kocięta na Sprzedaż

Neva Masquerade to wyjątkowa rasa kotów domowych wyróżniających się pięknym, długim i jedwabistym futrem. Ich oczy są zwykle duże, owalne i wyraziste w kolorze niebieskim lub zielonym. Dorosłe osobniki ważą od 4 do 9 kg w zależności od płci i czynników genetycznych. Są to koty z natury przyjazne, uczuciowe i łagodne, dlatego świetnie odnajdują się w domach z małymi dziećmi. Przy odpowiedniej socjalizacji świetnie dogadują się także z innymi zwierzętami domowymi. Uwielbiają towarzystwo i chętnie spędzają czas ze swoimi opiekunami. Są również niezwykle aktywne i ciekawskie, dlatego często spędzają czas na aktywnych zabawach. Koty Neva Masquerade uznawane są za jedną z najzdrowszych ras kotów domowych. Średnia długość życia przedstawicieli tej rasy to 14-18 lat.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!