Mekong Bobtail - Kocięta na Sprzedaż

Mekong Bobtail - Kocięta na Sprzedaż

Mekong Bobtail to wyjątkowa rasa kotów pochodząca z Tajlandii. To średniej wielkości koty o krótkiej sierści i muskularnej, smukłej sylwetce. Posiadają imponujące, szerokie uszy i duże oczy w kształcie migdałów. Dorosłe osobniki ważą od 3,5 do 4,5 kg w zależności od płci i czynników genetycznych. To żywiołowe, ciekawskie i energiczne koty. Uwielbiają aktywne zabawy i chętnie spędzają czas ze swoimi opiekunami. To doskonałe koty rodzinne, dobrze odnajdują się w towarzystwie dzieci. Są lojalne, pogodne i z reguły dobrze dogadują się z innymi zwierzętami domowymi. Średnia długość życia kotów tej rasy to 14-20 lat.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!