Devon Rex - Kocięta na Sprzedaż

Devon Rex - Kocięta na Sprzedaż

Devon Rex to wyjątkowa rasa kotów wyróżniających się pomarszczoną sierścią, szerokimi uszami i dużymi, nisko osadzonymi oczami. Koty tej rasy są niezwykle aktywne i energiczne. Zwykle spędzają bardzo dużo czasu na zabawie, wspinaczce i drapaniu, dlatego potrzebują odpowiedniej ilości przestrzeni do swobodnej eksploracji. Koty Devon Rex są towarzyskie, kontaktowe i chętnie uczestniczą w codziennych aktywnościach całej rodziny. To niezwykle żywiołowe i inteligentne koty, które można nauczyć chodzenia na smyczy oraz przynoszenia zabawek. Przedstawiciele tej rasy nie lubią nudy i samotności, dlatego bardzo chętnie spędzają czas ze swoimi opiekunami. Uwielbiają pieszczoty i wylegiwanie na kanapie, a dodatkowo bardzo chętnie śpią z opiekunami w jednym łóżku. Pielęgnacja kotów tej rasy nie jest zbyt wymagająca, natomiast ze względu na nieco dłuższą, falowaną sierść wymagają one regularnego szczotkowania.

Filtry
-
Zweryfikowany hodowca
3 dni temu
FIFe
Zweryfikowano

Kocurek czekoladowo biały FPL

Devon Rex - 0-4 miesiące - 3 w miocie

Czekoladowo biały kocurek o gęstym futerku i pięknych zielonych oczach w kształcie migdałów Wesoły energiczny , otwarty , nauczony życia z innymi kotami , dziećmi Odrobaczony i zaszczepiony , zaczipo

Krystyna Lubinska
Kłodawa, lubuskie
4 000,00 zł
3 dni temu
FIFe
Zweryfikowano

Kocurek FPL o zielonych oczach i czekoladowo białym futerku

Devon Rex - 0-4 miesiące - 3 w miocie

Energiczny wesoły żywotny i ciekawy świata kocurek , w kolorze czekoladowo- białym i o pięknych dużych zielonych oczkach w kształcie migdałów Urodzony 10 kwietnia 2024 Idealnie nadaje się na nie dużą

Krystyna Lubinska
Kłodawa, lubuskie
4 000,00 zł

Centrum wiedzy

Zobacz wszystkie artykuły
hodowla kotów rasowych

Hodowla kotów: jak założyć hodowlę kotów rasowych?

Planujesz założyć hodowlę kotów rasowych, ale nie wiesz od czego zacząć? Przeczytaj nasz poradnik i dowiedz się, co zrobić, aby założyć legalną hodowlę kotów rasowych w Polsce!

największe rasy kotów

Największe koty domowe - TOP 7 wśród ras dużych kotów

Chcesz wiedzieć, jakie rasy kotów domowych są największe? A może myślisz o przygarnięciu takiego kota pod swój dach? Przeczytaj artykuł i poznaj największe rasy kotów domowych!

kot

Jak sprawdzić hodowlę przed zakupem kota rasowego?

Chcesz kupić kota rasowego i nie wiesz, jak wybrać dobrą i legalną hodowlę? Przeczytaj artykuł i dowiedz się, na co zwrócić uwagę przy wyborze hodowli kotów rasowych!