Hodowla - Hodowla Kotów Bnegalskich LokiCatus

piaseczno, mazowieckie
FIFe
Zweryfikowano

Loki Catus to prywatna domowa hodowla kotów bengalskich .
Hodowla zrównoważona przyjazna zwierzętom to miejsce, gdzie koty wychowywane są w prawdziwych warunkach domowych , wśród ludzi od małego uczone obcowania z człowiekiem .

Zapewniamy: Kociaki dobrze wychowane, czyste i zadbane. Koty od urodzenia są pod stałą opieką weterynaryjną w renomowanej przychodni, są odrobaczone i zaszczepione przeciwko chorobom zakaźnym-wpisy umieszczone w książeczce zdrowia. Kotki są zaczipowane i posiadają dobry wielopokoleniowy rodowód klubu zarejestrowanego w między narodowej organizacji FELIS Polonia (FPL), członka FIF-e. Kotki są nauczone samodzielnie jeść, korzystać z kuwety oraz drapaka. Koty są karmione dobrej jakości karmą, ze wskazaniem dla danej rasy dzięki czemu normalnie się rozwijają, nie prowadzimy hodowli przemysłowej i nie oszczędzamy na profilaktyce i jedzeniu. Kocięta zapoznawane są z otoczeniem na dworze-ulica , las itp. , po co.? Aby w przyszłości chodzić z kotem na spacery , Bengale uwielbiają ruch na świeżym powietrzu i długie spacery.

Trochę informacji
Nasza hodowla Lokicatus*PL Kotów Bengalskich . Przydomek zarejestrowany jest w Polskiej Federacji Felinologicznej FELIS Polonia(FPL),członka FIFe. (nr 19456). Oba koty mają znanych przodków i długie drzewo genealogiczne i są w 100% rasowe

LOKI Piękny rasowy kocur bengalski pochodzi ze znanej linii kotów i renomowanych hodowli , w śród przodków mamy podwójnego mistrza świata – champion world ( DAZZLEDOTS ON CLOUD NINE )

ala oleba
Hodowla Kotów Bnegalskich LokiCatus
Stowarzyszenie
Stowarzyszenie Polskich Kotów PFA
Sprawdź nasze profile w Social Mediach

Nasze oferty

miesiąc temu
FIFe
Zweryfikowano

Bengalskie Koty różne kolory ! już dostępne zapraszamy PFL

Bengalski - 0-4 miesiące - 6 w miocie

6 małych kociaków bengalskich jeden może być twój , jedna kotka i pięć ślicznych Kocurków zobacz zdjęcia Zapraszamy do REZERWACJI MIOT - C Opcja do kastracji i hodowli Hodowla kotów Bengalskich. zr

ala oleba
piaseczno, mazowieckie
3 000,00 zł