Hodowla - Purring Valley*PL

Szprotawa, lubuskie
FIFe
Zweryfikowano

Serdecznie witamy w naszej domowej hodowli kotów bengalskich, która wkłada całe serce w troskę i wychowanie naszych kotów. Aby kocięta pochodzące z naszej hodowli były posiadaczami najlepszych genów wywodzących się z bardzo dobrych światowych linii hodowlanych.
A także o pięknej budowie ciała i cudnie umaszczonym futerku. Jako hodowcy bardzo dużą uwagę przykładamy do tego, aby stres, który jest związany ze zmianą domu był jak najmniejszy w trosce o zdrowie naszych kotów. Serdecznie zapraszamy.

Hodowla Purring Valley*PL zarejestrowana jest w Klubie Felinologicznym Baltic Feline należymy do Federacji Felis Polonia (FPL), która podlega międzynarodowej organizacji felinologicznej FIFe.

Opiekę weterynaryjną nad naszymi kotami sprawuje, Przychodnia Weterynaryjna Anakonda. Nadrzędnym celem naszej hodowli, jest ulepszenie rasy z dbałością o zdrowie i dobrobyt zwierząt.
Legalna Hodowla – co roku odprowadzająca składki do Urzędu Skarbowego.

Iwona Dziweńko
Purring Valley*PL
Stowarzyszenie
Klub Felinologiczny Baltic Feline
Sprawdź nasze profile w Social Mediach

Nasze oferty

miesiąc temu
FIFe
Zweryfikowano

Kot Bengalski

Bengalski - 4-12 miesięcy - 7 w miocie

😻Kocurek z prawami do hodowli 😻 Dostępny do rezerwacji. Zwycięzca BIS🏅🏆 Serdecznie zapraszamy do kontaktu tel. 604538071 Purring Valley*PL Hodowla Kotów Bengalskich

Iwona Dziweńko
Szprotawa, lubuskie
8 000,00 zł